Su mokslo ir žinių diena

Rugsėjis01

Žymės: mokslas,sveikinimai

Atversta knyga

Sveikinu!

Visiems besimokantiems - kantrybės, pozityvaus požiūrio į žinias! Domėkites viskuo, o tuo, ką mėgstate - ypač!

Visiems nebesimokantiems - jūs jau žinote, kokioje srityje norite tobulėti. Neužmikite ant laurų - gilinkite tose srityse žinias labiau nei bet kada anksčiau.

Visiems nesimokiusiems ar neketinantiems mokytis - jei save randate šioje dalyje, turiu Jus nuvilti. Jūs vistiek mokotės. Norite to, ar ne... Galbūt tik nekreipiate dėmesio į tai ir nepastebite, kiek naujų žinių gaunate iš aplinkos. Priimkite jas.

Pasveikinkit ir jūs visus artimuosius, nusiųsdami atviruką ar sveikinimą.

Google'as taipogi Jus sveikina savo šaltai abejingu, tačiau tuo pat metu žavingu logotipu:

Google logotipas - mokslo ir žinių diena

Mane žavis savitas šios kompanijos gebėjimas tokiomis priemonėmis priminti apie mus supančius įvykius. Apart didžiųjų visame pasaulyje žinomų įvykių šis logotipas primena ir apie šventes, būdingas tik tam tikrai šaliai, įvykius, susijusius su įvairiais daugiau-mažiau žinomais žmonėmis. (Ko gero) visus Google logotipus rasite šiame tinklalapyje. Čia jų daugiau, nei oficialiame Google tinklalapyje.

Kita daugiau-mažiau svarbi naujiena - šiandien atsinaujinęs www.studijos.lt. Puiki naujiena naujų mokslo metų proga!

Kita kontraversiška žinia - šiandien niekur negalėsime įsigyti alkoholio. Visgi, šį įstatymą vertinčiau neigiamai, kadangi didžiausias alkoholizmo lygis yra kaimo vietovėse, kuriose, deja, šis įstatymas bus neveiksnus. Juk nuošaliame kioskelyje dirba gera teta, kuri neatsilaikys graudžiam mokinuko prašymui parduoti cigarečių ir alaus. Be to, daugelis alkoholiu pasirūpino iš anksčiau. Ir nusipirko jo daugiau nei galbūt būtų pirkę šiandien... Kad netrūktų... Gal visgi reiktų skatinti piliečių savimonę. Kad nepilnamečiai nepirktų, o pardavėjai nepilnamečiams neparduotų. Tuomet ir tokių įstatymų nereiktų, o kol kas eime švęsti :)